Hakkımızda

GENERAL Teknoloji

Şirketimiz, yangın ihbar alarm sistemleri konusunda 25 yıllık bilgi birikimi ve tecrübeye sahip kadrosu, ileri teknoloji ürünleri ve rekabetçi fiyatlarıyla bu sektorde kurulum ve entegrasyon yapan firmalara malzeme ve teknik destek sağlayan bir dağıtım firmasıdır.

Kalite Politikamız

Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından sürekli ilerlemeyi hedef edinen bir kuruluş olarak amacımız, uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklerden ödün vermeden müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri optimum ticari şartlarla sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu amaçla ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile kalite hedeflerimiz ve politikalarımız, etkin ve sürekli olarak izlenir ve periyodik toplantılarda gözden geçirilir.

GENERAL Teknoloji yönetimi, kalite ve müşteri memnuniyetinde sürekli gelişimi sağlayacak hedefleri oluşturmaktan sorumludur. Bu doğrultuda şirketimiz çalışanlarından da Kalite Yönetim Sistemimizin önemli bir parçası olan sürekli gelişime katkıları beklenmektedir. Kalite, tüm çalışanlarımızın sorumluluğundadır.

Çalışanlarımızın sahip oldukları iş ahlakını ve yeteneklerini, kendilerine sunmuş olduğumuz eğitimlerle geliştirmek temel ilkelerimizdendir.

Yürürlükteki mevzuat ve yasal düzenlemelere uymanın yanısıra; faaliyetlerimizi güvenli, ahlaklı, çevreyle dost olarak sürdürmeye devam edeceğiz.

Misyonumuz

Müşterilerimize değer katacak hizmet ve çözümlerimizi uluslararası standartlara uygun, kalifiye insan kaynağı ile sunmak, sektörde güvenilir ürünler ve kaliteli hizmet ile lider olmak.

Temsilciliklerimiz